Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urzędu Miasta w Uniejowie

Klauzula informacyjna dotycząca interesantów "Urzędu Miasta w Uniejowie"

1. Drogi Petencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Urząd Miasta w Uniejowie” reprezentowany przez Burmistrza Miasta Uniejowa, zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: urzad@uniejow.pl lub telefonując pod numer . Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: daneosobowe@uniejow.pl  lub pisemnie na adres Administratora wskazany powyżej.

2. Twoje dane przetwarzane są w celu realizacji ustawowych zadań Urzędu. Podstawą przetwarzania są Ustawy i Rozporządzenia.

3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.

4. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres wyznaczony właściwym przepisem prawa.

6. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych.

7. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8. Przekazaniem nam Twoich danych osobowych jest wymogiem ustawowym, dotyczy każdego petenta, wobec którego realizujemy cele opisane w punkcie 2.

9. Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane *.

* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Masandro Wszołek 02-12-2019 09:55:20
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Masandro Wszołek 02-12-2019
Ostatnia aktualizacja: Masandro Wszołek 02-12-2019 09:55:20