Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urzędu Miasta w Uniejowie

Klauzula informacyjna dla osób objętych monitoringiem wizyjnym

1. Szanowna Pani / Panie, Administratorem Twoich danych osobowych jest Burmistrz Miasta Uniejów, ul. Błogosławionego Bogumiła 13, 99-200 Uniejów, zwany dalej: „Administratorem”.Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: urzad@uniejow.pl lub telefonując pod numer: . Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres: daneosobowe@uniejow.pl lub pisemnie na adres Administratora wskazany powyżej.

 

2. Twoje dane przetwarzane są w celu ochrony obiektu i mienia oraz zapewnienia bezpieczeństwa na terenie Urzędu Miasta Uniejów oraz Gminy Uniejów . Monitoring wizyjny realizowany jest w ramach prawnie uzasadnionego interesu Administratora.

3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.

4. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż przez okres jednego miesiąca. Przetwarzanie danych osobowych za pomocą systemu monitoringu wizyjnego obejmuje: drogę wjazdową do urzędu, drogi wewnętrzne oraz parkingi znajdujące się na terenie urzędu, wejścia do budynków a także część obszaru znajdującego się wewnątrz urzędu.

6. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych.

7. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*.

 

* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 mapa-o.m.jpg (JPG, 1.01Mb) 2021-03-12 12:17:59 276 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Masandro Wszołek 02-12-2019 10:03:43
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Masandro Wszołek 02-12-2019
Ostatnia aktualizacja: Masandro Wszołek 12-03-2021 12:17:59