ZP.271.18.2026 AB Remont nawierzchni bieżni przy Szkole Podstawowej w Uniejowie
Postępowanie prowadzone jest na podstawie trybu podstawowego o którym mowa w art. 275 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
Zamawiający informuje, że w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego korespondencja wykonawców z zamawiającym oraz składanie ofert i oświadczeń odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
W związku z powyższym, dokumentacja postępowania o udzielenie zamówienia publicznego publikowana będzie na platformie internetowej, pod adresem: https://gminauniejow.ezamawiajacy.pl
Ponadto ogłoszenia o zamówieniu (ewentualnie ogłoszenie o zmianie ogłoszenia), oraz ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty dostępne będą dodatkowo pod adresem: http://www.bip.uniejow.pl
Wykonawca celem skorzystania z platformy winien z odpowiednim wyprzedzeniem założyć darmowe konto na platformie https://oneplace.marketplanet.pl. Konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych.
W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 576 87 90; 22 257 22 23 lub info@marketplanet.pl gdzie otrzymacie Państwo pełne wsparcie
Załączniki do pobrania
| Ogłoszenie do pobrania | ||||
|---|---|---|---|---|
| 1 | 08df08cc-0e4e-a38d-68d1-7000014f385c (1).pdf (PDF, 83.KB) | 2026-09-02 12:01:27 | 83.KB | 2 razy |
| Specyfikacja warunków zamówienia | ||||
| 1 | SWZ.pdf | 2026-09-02 12:01:39 | 422KB | 1 raz |
| 2 | zalacznik_nr_1__formularz_ofertowy.rtf | 2026-09-02 12:01:51 | 177KB | 0 razy |
| 3 | załącznik_nr_2_warunki_udziału_brak podstaw wykluczenia - kopia.rtf | 2026-09-02 12:02:03 | 229KB | 0 razy |
| 4 | załącznik_nr_2a warunki_udziału_brak podstaw wykluczenia.rtf | 2026-09-02 12:02:13 | 230KB | 0 razy |
| 5 | zalacznik_nr_3_do_swz_-_wzor_oswiadczenia_grupa_kapitalowa.rtf | 2026-09-02 12:02:23 | 61.KB | 0 razy |
| 6 | załącznik nr 4 Projekt UMOWY.pdf | 2026-09-02 12:02:34 | 382KB | 0 razy |
| 7 | zalacznik_nr_5 os_wyk_o_aktualnosci_informacji.rtf | 2026-09-02 12:02:44 | 262KB | 0 razy |
| 8 | załącznik nr 6.7z | 2026-09-02 12:02:59 | 4.5MB | 0 razy |
| 9 | Załącznik nr 7 Wzór zobowiązania.rtf | 2026-09-02 12:03:11 | 221KB | 0 razy |
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
| Akcja | Osoba | Data |
|---|---|---|
| Dodanie dokumentu: | Aleksandra Borowska | 02-09-2026 12:01:05 |
| Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | Aleksandra Borowska | 02-09-2026 |
| Ostatnia aktualizacja: | Aleksandra Borowska | 02-09-2026 12:03:11 |

